שרוולי רטט – גם לגברים יש צעצועים רוטטים

שרוולי רטט הידועים גם כ-Flash Light הם צעצוע מין לגברים. כשזה מגיע לעולם צעצועי המין, נשים – חיות את החלום –  מג’יק וונד, ויברטורים יונקים וחודרים. שזה מגיע לאביזרי מין לגברים יש הרבה סטיגמות הקשורות לנושא.
אין שום דבר מביך בלהיות הבעלים והמשתמש של צעצוע מין. בואו נודה בזה, יש דברים מזעזעים הרבה יותר למצוא במגירת המיטה של ​​בן / בת הזוג: עותק של האוטוביוגרפיה של טראמפ. עם זאת, למרות זאת, יש עדיין סטיגמה הקשורה אל אביזרי מין לגברים.

צעצועי מין לגברים: למה כל כך ישנה כזו עננת בושה?

אולי הבושה בנושא לצעצועי מין לגברים כמו שרוולי רטט קשורה באופן שבו החברה הציגה באופן מסורתי יחסי מין ואוננות. במשך מאות שנים, אוננות נתפסה כפעילות  ‘גברית’ בלבד- דבר שנשים לא יכלו לעשות.
יתרה מכך, המין עצמו הוצג כטובה אוניברסלית מצד הנשים: גבר צריך להגיד תודה שזה קורה. זה מוביל להנחה שגברים ירדפו אחרי כל אורגזמות שהם יכולים לקבל, והם צריכים להיות מרוצים שזכו לסקס. המחשבה שיד ימין לא מספיקה בשביל לאונן ואתה זקוק למשהו כמו פלאג אנאלי נתפסה כמוזרה.

כאשר צעצועי מין לאישה הפכו לפופולריים ונהנו מעלייה מטאורית במכירות (בין השאר בזכות  Lil Bunny, שהופיע בסקס והעיר) צעצועי מין גברים עדיין בקושי נמכרו.
עד עצם היום הזה, צעצועי מין לנשים מתוארים כתוספת מבריקה למין זוגי – או לראות אותה משתמשת בצעצוע  או לגרום לו להשתמש בה עליה. ב
איזו תדירות אתם רואים את אותה עצה שניתנת לגברים?

“תפוס את צעצוע המין החביב עליך ותן לה לראות אותך גומר.”

זה נדיר, לא? ובכן, זה לא אמור להיות. חלק מהמשימה שלנו ב Vitos היא לקדם יחסי מין עם מסר שאין שום דבר מביש באביזרי מין לגברים.
אין צורך להסתיר אותם או ללחוש עליהם בסתר: הם יכולים להיות חלק כמו מחיי מין בריאים כמו צעצועי מין לנשים, וזה כולל סקס סולו כמו גם צעצוע כיפי כמו ויברטור זוגי למשחק ביחסי מין עם בת/ בן זוג.

צעצועי מין לגברים: מאתגרים את הסטיגמה

אנו יודעים כמו כל אחד כי לא תמיד קל להעביר את המסר הזה. הבעיה עם נורמות תרבותיות היא שלעתים קרובות הם מושרשים עמוק, השינוי לוקח זמן.
למזלנו (וגברים בכל מקום), יש המון אנשים מדהימים שמאתגרים את הסטיגמה סביב צעצועי מין לגברים. בחנות שלנו תוכלו למצוא מבחר צעצועי מין לגברים כמו שרוולי רטט.

דילוג לתוכן