ערסל תליה

ערסלים הם דרך מצוינת להירגע בחוץ. הם גם סוג פופולרי של הרפיה עבור אנשים שחיים באקלים טרופי. הם מספקים הזדמנות ליהנות ממזג האוויר ומהנוף ובו בזמן להירגע.

ישנם סוגים רבים ושונים של ערסלים, אך לכולם יש כמה תכונות משותפות. ניתן לתלות אותם על עצים, קורות או עמודים. לרוב הערסלים יש חבל אחד או שניים שניתן להשתמש בהם כדי לתלות אותם והם בדרך כלל מגיעים עם ווי מתכת בשני קצותיו, כך שניתן לחבר אותו בצורה מאובטחת למשהו אחר.

ערסלים תלויים הם דרך מצוינת להירגע

הם עשויים בדרך כלל מכותנה, ניילון או פוליאסטר וניתן לתלות אותם על עצים, קורות או מבנים אחרים.

ישנם סוגים רבים ושונים של ערסלים תלויים. הסוג הנפוץ ביותר הוא הסגנון הברזילאי שהוא עיצוב פשוט ונוח עם תחתית שטוחה וחלק עליון מעוקל. סוג נוסף הוא בסגנון המאיה שיש לו חלק תחתון שמתעקל עד למעלה. לסגנונות אלה יש יתרונות משלהם בהתאם למה שאתה מחפש בחוויית הערסל שלך.

ערסל הוא דרך מצוינת להירגע, אבל הם יכולים לשמש גם לפעילויות אחרות כמו קריאה, שינה או סתם לראות את העולם חולף. ערסלים נמצאים כיום בשימוש במשרדים ואפילו בבתים.

ערסלים עשויים מבד כותנה שנארג לרשת ואז מחובר לשני מוטות בכל קצה. הערסל צריך להיות תלוי בזווית של כ-45 מעלות כדי שתוכלו לשכב מבלי להרגיש שאתם עומדים ליפול ממנו.

יש אנשים שמוצאים ששכבה בערסל עוזרת להקל על כאבי הגב שלהם מכיוון שהיא מספקת תמיכה מותנית לעמוד השדרה.

המקום הטוב ביותר לתלות את הערסל שלך הוא איפשהו עם עצים או עמודים משני צידיו שחזקים מספיק כדי להחזיק את משקלו של האדם

הערסל התלוי הוא סוג של ערסל התלוי על עץ או חפץ אחר

בניגוד לערסלים מסורתיים, הערסל התלוי אינו דורש כל שטח קרקע לשימוש בו.

ניתן לתלות ערסל תלוי על עצים, מוטות, עמודים או מבנים אחרים על מנת לספק מקום נוח להירגע בו. אנשים רבים מוצאים סוג זה של ערסל נוח יותר מהמגוון המסורתי מכיוון שהוא מספק יותר מרווח ראש ותמיכה בגב.

ערסלים תלויים משמשים לעתים קרובות בפארקים ובחללים חיצוניים אחרים מכיוון שהם אינם דורשים ציוד נוסף וניתן להקים אותם במהירות. הם גם פופולריים במסגרות חיצוניות רבות מכיוון שהם נוטים פחות להתלכלך מאשר סוגים אחרים של רהיטים כגון כיסאות או שולחנות.

דילוג לתוכן