רשת טיב טעם ממשיכה להתרחב בתל אביב: הסניף ה19 ייפתח בקינג ג’ורג’

רשת טיב טעם ממשיכה להתרחב בתל-אביב: פותחת סניף סיטי בפורמט שכונתי- עירוני ברחוב קינג ג’ורג’. הסניף החדש משתרע על שטח של כ- 250 מ”ר, יפתח בהשקעה הנאמדת בכ- 4 מיליון ₪  

רשת טיב טעם ממשיכה להתרחב בתל אביב ופותחת את הסניף ה 19 בעיר,  ברחוב קינג ג’ורג’ 8, בפורמט IN THE CITY  . מדובר בסניף עירוני/שכונתי, שיפעל  7 ימים בשבוע כולל שבתות וחגים.  

הסניף החדש של טיב טעם משתרע על שטח של  כ- 250 מ”ר ויפתח בהשקעה הנאמדת בכ – 4 מיליון ₪. 

הסניף מעוצב בקונספט החדש של סניפי הסיטי:  חנויות במראה אורבני עדכני, המשדרג את חווית הקנייה.  כחלק מהקונספט  וברוח קווי המטרו בעולם המתחילים לפעול בתל אביב ועל מנת להקל את ההתמצאות במחלקות השונות, המחלקות נצבעו ע”י פסי לד בצבעים שונים של ירוק, צהוב, אדום וכחול, שתלויים מהתקרה, כל פס לד מכוון למחלקה אחרת בסניף ומסמל קו של הרכבת התחתית. כמו כן, מלבד הקופות ה”רגילות” תוצב  בסניף גם קופה בשירות עצמי ועוד. 

טיב טעם סניף קינג ג’ורג’ תל אביב צלם אסף לב (5)

ירון זפרני, מנהל  תפעול פורמט IN THE CITY בטיב טעם: “הסניף החדש ברחוב קינג ג’ורג’ ממוקם על ציר תנועה מרכזי ואסטרטגי. פתיחתו מהווה חלק מאסטרטגיית הפורמט העירוני, הרחבת הרשת,  נוכחות והנגשה. הסניף יתן מענה 7  ימים  בשבוע כולל שבתות וחגים לתושבי הסביבה.”

לדברי יוסי שליו, סמנכ”ל הסחר והשיווק של טיב טעם: הסניף עוצב בהתאם לקונספט החדש של סניפי הסיטי,  והוא כולל מגוון עשיר של מוצרים  ומותגים איכותיים מהארץ ומחו”ל.”

טיב טעם סניף קינג ג’ורג’ תל אביב צלם אסף לב (4)

עוד ציין יוסי : הסניף החדש יציע מחלקות מגוונות, עשירות עם תמהיל מנצח, החל מקצביה, דגים טריים ארוזים, מעדניית גבינות ונקניקים, מחלקת יין ואלכוהול מקצועית, מחלקת פירות וירקות באיכויות הגבוהות ביותר, מאפים, לחמים ועוגות ועוד.” 

לרגל פתיחת הסניף  יעלה קמפיין פרסומי תחת הסלוגן: ‘מזל טוב! סניף חדש נולד ליד הבית’. הקמפיין יכלול קידום בדיגיטל המקומי והפצה לבתים הסמוכים של דלתונים שיתקשרו את מבצעי הפתיחה וכמובן ניוזלטרים וסמסים לחברי המועדון 

לרגל הפתיחה יציע, הסניף במהלך החודש הקרוב מבצעים, הנחות והטבות מיוחדות לכלל הלקוחות ולחברי המועדון.

דילוג לתוכן