4 דברים על רגש טמפרטורה

בתי עסק שונים נדרשים לשמור על טמפרטורה מבוקרת של מוצריהם. אלו עשויות להיות דרישות של גורמי פיקוח ורגולציה ועשויות להיות דרישות הנובעות מכך שמדובר במוצרים רגישים, מוצרי מ מזון רגישים, תרופות, מוצרי מעבדה שונים. לעיתים יש צורך לשמור על מוצרי המזון בטמפרטורה מסוימת בעת אחסון ולעיתים בעת שינוע או הובלה.

בקר טפרטורה מתאים לכל מטרה

בקר טמפרטורה או בשמותיו הנוספים מד טמפרטורה או רגש טמפרטורה, הינו מוצר קומפקטי קטן שניתן לחברו בקלות למשטח סחורה, להניחו במדף או במחסן סחורה והוא עושה את עבודתו נאמנה ומודד את הטמפרטורה שסביבו.

בקר טמפרטורה חד פעמי

לעיתים אנו שולחים סחורה עם בקר טמפרטורה באופן שהבקר לא יחזור אלינו במקרה זה מומלץ לשקול רכישת בקר טמפרטורה חד פעמי שמחירו זול יותר מבקר רב פעמי.

בקר טמפרטורה רב פעמי נטען כל שהטעינה מספיקה לתקופה ארוכה. ניתן להגדיר כי הוא ישלח התראות לפי מה שמוגדר בו לפורטל עובדים, לאפליקציה ייעודית, למייל או בסמס. 

כך ניתן לקבל באונליין התראה אם נוצר מצב של טמפרטורה חריגה שאינה עומדת בתקני האיכות הנדרשים, לטפל בכך מיידית ולמנוע נזקים רחבים.

בקר טמפרטורה ולא רק

בקר טמפרטורה אינו מנטר ומודד רק את הטמפרטורה הוא יכול בהחלט לבקר גם רמת לחות, ופרמטרים נוספים לפי מה שמוגדר בו. בקרים מתקדמים יכולים למדוד מספר פרמטרים בו זמנית. 

מצרים נלווים לבקר טמפרטורה

לעיתים רבות הגורם המפקח מבקש דוחות שוטפים של הטמפרטורה, וכן לעיתים דוחות אלו נדרשים לחברה עצמה לצורך מעקב ובקרה פנים ארגונית. מוצר נלווה לבקר הטמפרטורה הינו רשם טמפרטורה אשר זוכר ומאחסן את זיכרון נתוני הטמפרטורה או הפרמטר האחר הנמדד במטרה לייצר דוחות שיתנו תמונה מקיפה וכוללת של הטמפרטורה 

בקר טמפרטורה בתנאי טמפרטורה קיצוניים

כאשר מדובר בבקר טמפרטורה המיועד למדידת טמפרטורה קיצונית כגון מינוס מאות מעלות צלזיוס או מאות מעלות חום, יש לוודא כי הבקר עמיד בתנאי אקלים קיצוניים אלה ללא שתפקודו ייפגע וייגרם לו נזק.

דילוג לתוכן